Tvorba eshopu na mieru

Tvorba eshopov na mieru je hlavnou náplňou našej práce. Na tvorbu eshopov používame systémy PrestaShop, WordPress - WooCommerce, Magento, inPage, krabicový inPage, ale bez problémov si poradíme aj s OpenCart-om. V minulosti sme niekoľko rokov spravovali ZenCart eshopy. Eshopy prepojíme s B2B vašich partnerov, alebo interným systémom, ktorý používate. Zariadime exporty na cenové porovnávače a reklamné systémy. Prepojíme s afiliate systémami. Nakonfigurujeme Google Analytics a vykonáme aj náročnú implementáciu.

Odpovede na otázky k eshopom, ktoré sa nás často pýtate:

Koľko stojí najlacnejší eshop?

Najlacnejší eshop dokážeme klientom poskytnúť za 12 € bez DPH / mesiac. Ide o "krabicové" riešenie, nie eshop na mieru. V cene je ročný poplatok za doménu, hosting, responzívne šablóny a redakčný systém v slovenčine. Takýto eshop je ideálnym riešením pre klientov, ktorí hľadajú responzívny eshop s jednoduchou obsluhou za výbornú cenu. Naša práca na eshope nie je súčasťou uvedenej ceny.

Dokážete prepojiť náš eshop s B2B našich partnerov, alebo s našim účtovníctvom?

Vo väčšine prípadov áno. Pošlite nám e-mail, v ktorom uvediete, aký systém poháňa eshop a s akou aplikáciou ho chcete prepojiť. Ak máte záujem o prepojenie prostredníctvom API, pošlite nám jeho špecifikáciu. V prípade, že požadujete prepojenie eshopu prostredníctvom XML, pripojte jeho časť, alebo všetky podrobnosti. Čím presnejšie informácie nám poskytnete, tým lepšie sa dokážeme vyjadriť k možnostiam realizácie a časovej náročnosti.

Náš eshop bol naprogramovaný na mieru. Viete spravovať aj takýto eshop?

Áno, pre klientov spravujeme a upravujeme aj eshopy, ktoré boli naprogramované na mieru. Ich správa si na začiatku vyžaduje dôkladnú analýzu, ktorá je časovo náročnejšia, ako analýza projektov, ktoré používajú otvorené redakčné systémy. Zavolajte nám a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Dokážete zabezpečiť aktualizáciu eshopu na novú verziu?

Áno, ak používate PrestaShop, Magento, alebo WP, eshop dokážeme aktualizovať. Ak používate iný systém, napíšte nám e-mail, v ktorom uvediete podrobnosti. Po základnej analýze navrhneme ďalší postup.

Robíte eshopy len pre veľké spoločnosti?

Nie, eshopy robíme pre všetkých platiacich klientov. Ak plánujete začať s predajom na internete, neváhajte nás kontaktovať. Radi poradíme a nájdeme pre vás vhodné a efektívne riešenie.

Máte záujem o Eshop na mieru? Napíšte nám.

  Máte záujem o WordPresse webstránku? Napíšte nám.

  Kontaktujte nás

  E-mailom

  info@sin.sk

  pošlite e-mail, v ktorom stručne opíšete svoje požiadavky alebo predstavy. Odpoveď od nás obdržíte do 24 hodín.

  Telefonicky

  +421 905 128 127

  Volajte Ladislava, ale rátajte s tým, že máva často obsadené a počas pracovných stretnutí telefón neberie. Vždy zavolá späť.

  Poštou

  SIN, s.r.o.

  Žilinská cesta 1651/31
  034 01 Ružomberok

  WordPress je registrovaná ochranná známka WordPress Foundation. PrestaShop je registrovaná ochranná známka spoločnosti PrestaShop. Magento je registrovaná ochranná známka spoločnosti Adobe. Google Analytics, Google Ads a Google Partner sú registrované ochranné známky spoločnosti Google Ireland Limited.
  Obchodná spoločnosť je zapísaná v registri okresného súdu Žilina, vložka číslo 18566/L, oddiel Sro. IČO: 36732494, IČO DPH: SK2022318056, ÚČET: 2623138187/1100 © 2020 - SIN, s.r.o