Google Analytics

Google Analytics sme na webstránky a eshopy, nielen z našej produkcie, implementovali nespočetne veľakrát. Priamo, alebo prostredníctvom Google Tag Managera. Pred nasadením meracieho kódu, vždy dôkladne skontrolujeme konfiguráciu. Prepojíme Analytics s ďalšími službami. Spolu s klientom preberieme jeho očakávania a definujeme ciele. Vieme, ako zabezpečiť správne sledovanie udalosti, nastaviť vizualizáciu lievika a pomôcť s definíciou publika a filtrov. Nezáleží na tom, či používate WordPress, PrestaShop, Magento, iný redakčný systém, alebo máte web na mieru. Ak vás trápi technický problém s Google Analytics, kontaktujte nás. Spravíme všetko preto, aby sme vám pomohli.

Máte záujem o Google analytics? Napíšte nám

  Máte záujem o WordPresse webstránku? Napíšte nám.

  Kontaktujte nás

  E-mailom

  info@sin.sk

  pošlite e-mail, v ktorom stručne opíšete svoje požiadavky alebo predstavy. Odpoveď od nás obdržíte do 24 hodín.

  Telefonicky

  +421 905 128 127

  Volajte Ladislava, ale rátajte s tým, že máva často obsadené a počas pracovných stretnutí telefón neberie. Vždy zavolá späť.

  Poštou

  SIN, s.r.o.

  Žilinská cesta 1651/31
  034 01 Ružomberok

  WordPress je registrovaná ochranná známka WordPress Foundation. PrestaShop je registrovaná ochranná známka spoločnosti PrestaShop. Magento je registrovaná ochranná známka spoločnosti Adobe. Google Analytics, Google Ads a Google Partner sú registrované ochranné známky spoločnosti Google Ireland Limited.
  Obchodná spoločnosť je zapísaná v registri okresného súdu Žilina, vložka číslo 18566/L, oddiel Sro. IČO: 36732494, IČO DPH: SK2022318056, ÚČET: 2623138187/1100 © 2020 - SIN, s.r.o