Webové stránky

Webové stránky tvoríme od roku 2000. Tvorba internetových stránok nás baví. Všetky www stránky robíme pre ich návštevníkov. Pomáhame s návrhom štruktúry. Poradíme s výberom vhodného redakčného systému. Pracujeme na tom, aby vaša webstránka dosahovala očakávané ciele. Optimalizujeme, zrýchľujeme, programujeme. Poznáme problémy, ktoré riešite a vieme, ako ich odstrániť.Odpovede na často kladené otázky nájdete nižšie na tejto stránke. Ukážky našej práce a stánky našich klientov nájdete v sekcii Referencie.

Odpovede na otázky k webstránkam, ktoré sa nás často pýtate:

Koľko stojí najlacnejšia webstránka?

Najlacnejšie webové stránky dokážeme klientom poskytnúť za 6 € bez DPH / mesiac. Ide o "krabicové" riešenie, nie stránku na mieru. V cene je ročný poplatok za doménu, hosting, responzívne šablóny a redakčný systém v slovenčine. Naša práca na stránke nie je súčasťou uvedenej ceny.


Vytvoríte za mňa celú webstránku, keď vám poviem, čo chcem?

Ak chcete vytvoriť celú webstránku, radi pripravíme jej štruktúru, naprogramujeme všetko potrebné a naplníme ju obsahom, ale obsah (texty, obrázky, videá, dokumenty, atď.) musíte dodať vy. Ak s ich prípravou potrebujete pomôcť, poradíme šikovných profesistov (copywriterov, dizajnérov, fotografov).


Aké redakčné systémy používate na tvorbu stránok?

WordPress, Joomla, WIX, krabicové riešenia, frameworky, alebo PHP, JavaScript, HTML. S tým všetkým máme roky skúseností. Kontaktujte nás, aj keď ste v zozname nenašli ten váš.


Mám stránku naprogramovanú na mieru, dokážete mi pomôcť s jej aktualizáciou alebo správou?

Vo väčšine prípadov áno, ale s istotou to potvrdíme až potom, keď nám pošlete prístup k zdrojovým kódom stránky a databáze. Ak ich nemáte, vyžiadajte si ho od aktuálneho správcu stránky, alebo ich získajte zo spoločnosti, ktorá vám poskytuje hosting / správu servera.


Náš správca web stránky neberie telefón a neodpovedá na e-mail. Pomôžete mi?

Ak to bude v našich silách, pomôžeme. Pošlite nám e-mailom FTP prístup a prístup k databáze. Ak sa neviete dostať ani k týmto údajom, zavolajte nám.


Naše www stránky sa nezobrazujú vo výsledkoch vyhľadávania na google.sk. Pomôžete mi?

Ak sa neživíte rozosielaním nevyžiadanej pošty a úmyselne neporušujete odporúčania Google pre majiteľov webstránok, dokážeme vám pomôcť. Pošlite nám bližšie informácie o stránke na našu e-mailovú adresu.


Naša stránka bola napadnutá a teraz je zavírená, čo máme spraviť?

Pošlite nám e-mail s FTP prístupom, prístupom k databáze a informáciou, kedy došlo k napadnutiu webstránky. Nezabudnite pripojiť vaše kontaktné informácie. Obratom vás budeme kontaktovať.


Aké informácie potrebujete, aby ste dokázali pomôcť s problémom, ktorý mám na stránke?

Vo väčšine prípadov potrebujeme prístup k FTP a databáze (MySQL, Postgres, atď.). Tieto informácie najjednoduchšie získate od poskytovateľa hostingu alebo správcu servera. Ak máte problém získať tieto informácie, zavolajte nám a spoločne skúsime nájsť riešenie.


Pracujete len pre veľké firmy?

Nie, to rozhodne nie. Pracujeme pre všetkých platiacich klientov. Okrem veľkých firiem sú nimi aj drobní živnostníci, samosprávy, nadácie, občianske združenia a neziskovky. Veľmi často pomáhame firmám s ich začiatkami na internete.


Čo je to prístup k FTP a databáze a na čo ich potrebujete?

Vďaka FTP prístupu dokážeme analyzovať kód, ktorý tvorí a poháňa webstránku, eshop, alebo online aplikáciu. Prístup k databáze nám umožní pozrieť sa na dáta projektu a ich štruktúru. Spoločne nám dovoľujú lepšie pochopiť váš projekt, nájsť  a analyzovať problém, alebo ho na mieru upraviť.


Neviem získať prístup k databáze a FTP, ktoré požadujete. Čo mám robiť?

Pokúste sa kontaktovať aktuálneho správcu stránky. Ak sa vám to nedarí, požiadajte o tieto informácie poskytovateľa hostingu / správcu servera. Ak sa vám nedarí ani to, alebo neviete, kto to je, zavolajte nám. Spoločne nájdeme riešenie.

Máte záujem o webstránku? Napíšte nám.

  Máte záujem o WordPresse webstránku? Napíšte nám.

  Kontaktujte nás

  E-mailom

  info@sin.sk

  pošlite e-mail, v ktorom stručne opíšete svoje požiadavky alebo predstavy. Odpoveď od nás obdržíte do 24 hodín.

  Telefonicky

  +421 905 128 127

  Volajte Ladislava, ale rátajte s tým, že máva často obsadené a počas pracovných stretnutí telefón neberie. Vždy zavolá späť.

  Poštou

  SIN, s.r.o.

  Žilinská cesta 1651/31
  034 01 Ružomberok

  WordPress je registrovaná ochranná známka WordPress Foundation. PrestaShop je registrovaná ochranná známka spoločnosti PrestaShop. Magento je registrovaná ochranná známka spoločnosti Adobe. Google Analytics, Google Ads a Google Partner sú registrované ochranné známky spoločnosti Google Ireland Limited.
  Obchodná spoločnosť je zapísaná v registri okresného súdu Žilina, vložka číslo 18566/L, oddiel Sro. IČO: 36732494, IČO DPH: SK2022318056, ÚČET: 2623138187/1100 © 2020 - SIN, s.r.o