Kto ste a čo robíte?

Sme SIN, s.r.o. a 23 rokov sa venujeme programovaniu stránok, eshopov, online systémov a viac ako 15 rokov internet marketingu. Sme certifikovaný partner spoločnosti Google, Wix, Heureka a Mergado. Dlhoročný partner spoločnosti Zoner, CookieYes, SunSoft a Global Payment. Pre klientov v oblasti ecommerce poskytujeme komplexné služby a pomáhame im dosahovať vyššie zisky. Našim klientom aktuálne spravujeme cca. 300 domén a viac ako 100 rôznych hostingových a serverových služieb.

Počas histórie nášho pôsobenia sme realizovali projekty pre klientov nie len v SR, ale aj v Rakúsku, Švajčiarku, Francúzsku, Nemecku a USA. Naše služby využili a využívajú aj spoločnosti IN-ECO, TMR, Honda SK a CZ, Penta Group, Titan Tatraplast, AdamSport, CiPi a veľa iných. Aj napriek týmto referenciám sa najlepšie cítime v segmente malých a stredných podnikov, ktoré sú našimi dlhodobými klientmi. Ďalšie informácie o našej spoločnosti nájdete na web-design.sk.

Ďalšie otázky a odpovede:

Môžem ukončiť spoluprácu s Vašou spoločnosťou?

Áno, samozrejme, kedykoľvek. Bude nám to ľúto, ale poskytneme Vám všetku potrebnú spolusúčinnosť. Veľmi nás poteší, ak nám pred odchodom dáte vedieť, prečo ste sa tak rozhodli.

Aká je cena programátorskej práce?

Aktuálna cena každej začatej hodiny práce programátora je 40 €. Všetci bývalí klienti spoločnosti Wisdom Technologies majú do konca roku zľavu 12,5%, takže do 31.12.2022 za každú začatú hodinu práce programátora zaplatia 35 €.

Dokážete nám pomôcť so zvyšovaním predaja nášho eshopu a jeho prezentovaním?

Samozrejme. Pre väčšinu našich klientov zabezpečujeme práve tento servis. Sme certifikovaný Google Partner. Postaráme sa nie len prípravu a spustenie nových kampaní, ale aj optimalizáciu reklamného účtu a jeho následnú správu. V tíme máme Google Analytics špecialistov. Dokážeme riešiť problémy so zobrazením produktov v Heuréke a zabezpečiť efektívne získanie lepších pozícií.

Ako funguje zadávanie nových úloh a fakturácia?

Jednoducho. Čo najpresnejšie zadanie a všetky potrebné podklady pošlite e-mailom na info@sin.sk. Prvý voľný programátor, alebo programátor, ktorý pracuje na Vašom projekte, sa začne úlohe venovať. Ak nám niečo nebude jasné, vyžiadame si e-mailom upresnenie.
Fakturácia - prebieha tiež jednoducho. Najneskôr na 10. deň nasledujúceho mesiaca od nás dostanete e-mailom faktúru za všetky práce vykonané počas predchádzajúceho mesiaca.

Nechce sa mi písať zadania, môžem zavolať priamo programátorvi a dohodnúť sa cez telefón?

Tu je odpoveď trochu zložitejšia. Priamo programátorovi telefonovať nemôžete, ale môžete si s ním dohodnúť online stretnutie. Počas online stretnutia sa môžete na zdielanej ploche prezentovať Vašu predstavu alebo ukázať problém. Čas strávený na online stretnutí je fakturovaný aktuálnou hodinovou tarifou.
Ak sa jedná o zadanie, to budete musieť vždy poslať e-mailom. Dôvod je jednoduchý. Programátori môžu pracovať len na úlohách, ktoré sú evidované v našom internom systéme. K ich evidencii dochádza až po prijatí e-mailu na info@sin.sk

Mám kritický problém. Ani vtedy Vám nemôžem zavolať?

Môžete, ale vždy klientom odporúčame poslať aj e-mail.

Ako vieme, že nám bol fakturovaný skutočný odpracovaný čas?

Aby nedochádzalo k pochybnostiam podobného typu, každý programátor je počas svojej práce monitorovaný a o jeho práci sa vytvára záznam. V prípade pochybností dokážeme poskytnúť výstup z monitoringu.

Posielate faktúru aj v papierovej podobe?

Áno, ale táto služba je spoplatnená spracovateľským poplatkom 5 € bez DPH za každý dokument odoslaný v rámci SR klasickou poštou. Za zaslanie mimo územia SR sa k cene pripočítajú aj aktuálne poštové poplatky.

Čo sa stane, ak za Vaše služby prestanem platiť?

V prípade domén a hostingu dôjde po ukončení predplateného obdobia k ich expirácii alebo pozastaveniu fungovania. Ak nezaplatíte za programátorské práce, prestaneme pre Vás pracovať.

Mám otázku na ktorú som tu nenašiel odpoveď, čo mám robiť?

Pošlite nám ju na info@sin.sk. Ďakujeme!

Máte ďalšiu otázku? Napíšte nám

  Máte záujem o WordPresse webstránku? Napíšte nám.

  Kontaktujte nás

  E-mailom

  info@sin.sk

  pošlite e-mail, v ktorom stručne opíšete svoje požiadavky alebo predstavy. Odpoveď od nás obdržíte do 24 hodín.

  Telefonicky

  +421 905 128 127

  Volajte Ladislava, ale rátajte s tým, že máva často obsadené a počas pracovných stretnutí telefón neberie. Vždy zavolá späť.

  Poštou

  SIN, s.r.o.

  Žilinská cesta 1651/31
  034 01 Ružomberok

  WordPress je registrovaná ochranná známka WordPress Foundation. PrestaShop je registrovaná ochranná známka spoločnosti PrestaShop. Magento je registrovaná ochranná známka spoločnosti Adobe. Google Analytics, Google Ads a Google Partner sú registrované ochranné známky spoločnosti Google Ireland Limited.
  Obchodná spoločnosť je zapísaná v registri okresného súdu Žilina, vložka číslo 18566/L, oddiel Sro. IČO: 36732494, IČO DPH: SK2022318056, ÚČET: 2623138187/1100 © 2020 - SIN, s.r.o