Prestashop

Chcete, aby váš eshop poháňal PrestaShop? Potrebujete prepojiť PrestaShop s účtovníctvom, alebo skladom? Máte problém, ktorý riešilo už niekoľko firiem, ale stále nie je doriešený? Aktuálny správca neodpovedá na e-maily a telefón neberie už týždne? Ešte stále používate starú verziu a neviete ju aktualizovať? Všetky tieto problémy dokážeme riešiť. PrestaShop dokážeme upraviť na nepoznanie. Zrýchliť, perfektne nastaviť, nasadiť Google Analytics. Prepojiť PrestaShop s B2B feedmi dodávateľov a odberateľov. Vieme, ako zlepšiť nákupný proces a zjednodušiť spracovanie objednávok. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), Heureku, Zboží a Google Merchant centrum nie sú problém. Nainštalujeme rozšírenia a upravíme ich podľa vašich predstáv. Ak nenájdete riešenie vášho problému s PrestaShopom na internete, kontaktujte nás. Radi pomôžeme.

tvorba PrestaShop eshopov
nastavenie multishopu
inštalácia pluginov a tém
personalizácia vzhľadu
programovanie nových funkcií
konfigurácia platobných brán
import produktov z CSV, XML a B2B
export produktov pre Heureku, Google Merchant, Zboží a iné
implementácia Google Analytics
audit PrestaShopu
zrýchlenie eshopu
optimalizácia PrestaShopu
optimalizácia nákupného procesu
riešenie problémov s funkčnosťou
prepojenie PrestaShop a Omega iKros
prepojenie na Oasis SunSoft
Pravidelné aktualizácie
Máte záujem o PrestaShop? Napíšte nám

  Máte záujem o WordPresse webstránku? Napíšte nám.

  Kontaktujte nás

  E-mailom

  info@sin.sk

  pošlite e-mail, v ktorom stručne opíšete svoje požiadavky alebo predstavy. Odpoveď od nás obdržíte do 24 hodín.

  Telefonicky

  +421 905 128 127

  Volajte Ladislava, ale rátajte s tým, že máva často obsadené a počas pracovných stretnutí telefón neberie. Vždy zavolá späť.

  Poštou

  SIN, s.r.o.

  Žilinská cesta 1651/31
  034 01 Ružomberok

  WordPress je registrovaná ochranná známka WordPress Foundation. PrestaShop je registrovaná ochranná známka spoločnosti PrestaShop. Magento je registrovaná ochranná známka spoločnosti Adobe. Google Analytics, Google Ads a Google Partner sú registrované ochranné známky spoločnosti Google Ireland Limited.
  Obchodná spoločnosť je zapísaná v registri okresného súdu Žilina, vložka číslo 18566/L, oddiel Sro. IČO: 36732494, IČO DPH: SK2022318056, ÚČET: 2623138187/1100 © 2020 - SIN, s.r.o